KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13374055
nr 1337 4055
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Landskap med berg & tallar. Motivet: 24x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:08:49
250 kr
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr